Přeskočit na obsah

7. ročník soutěže Žena regionu odstartoval

Česká republika – Až do 1. března 2016 můžete nominovat úspěšné ženy v 7. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu.

V pořadí již 7. ročník celonárodní soutěže Žena roku již odstartoval. Až do 1. března 2016 můžete prostřednictvím webových stránek www.zenaregionu.cz prostřednictvím online formuláře nominovat své favoritky, a to hned v několika různých kategoriích: podnikání, politika a veřejná správa, vzdělávání, věda a výzkum, zdravotnictví a charitativní činnost, umění, kultura a sport. Nominací oceníte silné příběhy výjimečných žen z vašeho okolí, které dokáží skloubit svou profesi, prospěšné aktivity i péči o rodinu.

Projekt Žena regionu patří všem ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji regionu, v němž žijí. „Nejedná se přitom jen o veřejně známé a úspěšné osobnosti, ale především o obyčejné ženy, o jejichž smysluplných a nezištných aktivitách nemá veřejnost ani média většinou ani tušení. Právě pro ně vyhlašujeme od roku 2009 celonárodní soutěž, jejímž cílem je ocenit úsilí těchto výjimečných žen a zviditelnit jejich práci a výsledky,“ uvedla zakladatelka projektu Denisa Kalivodová.

Nad letošním 7. ročníkem soutěže převzal záštitu Senát Parlamentu České republiky v čele s předsedou Milanem Štěchem a Asociace krajů České republiky v čele s Michalem Haškem. Soutěž podporuje také Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Plzeňský, Praha, Středočeský a Zlínský kraj.

Průběh soutěže:

  • do 1. března 2016 – nominace žen – vyplněním formuláře online na webových stránkách www.zenaregionu.cz
  • od 2. do 6. března 2016 – kompletace nominací
  • od 7. do 28. března 2016 – internetové hlasování – na webových stránkách soutěže proběhne seznámení se s příběhy jednotlivých žen, mezi nimiž můžete vybírat svou favoritku. Ženou regionu se stane osobnost s nejvyšším počtem platných hlasů
  • od 29. března do 4. dubna 2016 – vyhodnocení výsledků hlasování, kontaktování regionálních vítězek
  • od 4. dubna do 2. května 2016 – ocenění regionálních vítězek ze všech 14 krajů
  • červen 2016 – slavnostní galavečer Žena regionu
X