Přeskočit na obsah

/3. 4. 2022/ Benefiční Glee Show Křídla naděje

Brno – Benefiční show pod vedením brněnského pěveckého souboru First Smile se uskuteční dne 3. dubna 2022 v Sono Centru v Brně.

Anotace:

Podpořit lidi trpící nemocí motýlích křídel mohou návštěvníci brněnského Sono Centra dne 3. dubna 2022 od 19.00 hod., kdy se uskuteční pěvecko-taneční show pod vedením pěveckého souboru First Smile.

Diváci se mohou těšit na profesionální pěvecké výkony za doprovodu živé kapely. Zazní moderní známé písně, které jsou ale přepsány pro sbor. Celá hudební inscenace je situována jako příběh člověka, který náhle onemocní a jeho blízcí mu na cestě k léčbě pomáhají. Kromě dvacítky našich sborových zpěváků vystoupí také externí taneční skupiny a sólisté“ uvádí Marek Šoška – producent akce.

Výtěžek poputuje charitativní organizaci DEBRA ČR, která již 18 let pomáhá osobám trpícím touto nemocí. „DEBRA ČR provází pacienta a jeho rodinu od narození celým životem. Hledá a nabízí návrhy na řešení složitých životních situací,“ vysvětluje ředitel DEBRA ČR, Pavel Melichárek a dodává: „Jsme velmi rádi, že nám chtějí mladí hudebníci pomoci. Finance využijeme na zdravotnický materiál, speciální výživu a pomůcky, bez kterých se naši pacienti neobejdou.“

Datum, čas a místo konání:

  • 3. dubna 2022
  • 19.00 hod.
  • Sono Centrum, Veveří 113, Brno

Vstupné:

Pozvánka:

Pozvánka: Křídla naděje. Zdroj: First Smile, z.s.
Pozvánka: Křídla naděje. Zdroj: First Smile, z.s.
X