Mezinárodní den supů

O události:

Akce připomene problematiku problematiku úbytku počtu dravých supů způsobenou lidskou činností. Akce,která se bude v roce 2019 konat v ústecké zoo úplně poprvé, přinese také vysvětlení důležité úlohy supů v přírodě a nutnost jejich ochrany.

Datum, čas a místo konání:

Večerní prohlídka ZOO

O události:

Večerní procházky ústeckou zoo pro dospělé a děti od 10 let po zavírací době nabídnou poklidnou procházku ztichlou zoologickou zahradou. Prohlídky začínají vždy v 19.30 hod. a trvají asi 90 až 120 minut.

Kapacita skupiny je omezena na 30 osob (minimální počet osob je 6), z tohoto důvodu je nutné se předem objednat.

Vstupné činí 220 Kč pro dospělou osobu, 110 Kč pro dítě od 10 do 15 let.

Datum, čas a místo konání:

Hurá na prázdniny

O události:

Užít si začátek prázdnin můžete se slosovatelným kvízem na téma cestování po světě napříč světadíly. Děti s vyznamenáním mají během akce Hurá na prázdniny vstup zdarma.

Datum, čas a místo konání:

Světový den želv

O události:

U příležitosti Světového dne želv se mohou návštěvníci zoo těšit na přednášku Hanky Svobodové, zakladatelkou ochranářského projektu Chráníme mořské želvy, výstavu fotografií, aukci obrazu mořské želvy a propagační předměty projektu. Děti se mohou těšit na výstavu želv chovaných v zoo, soutěže a aktivity.

Datum, čas a místo konání:

Po liščí stopě

O události:

15. ročník skautského dne v zoo přinese v celém areálu zoo soutěže a aktivity spjaté s přírodou, znalostmi, obratností a dalšími tématy blízkými skautům.

Datum, čas a místo konání: