duben 2019

2019út16dub14:0018:00Velikonoce dětem14:00 - 18:00 Typ akce:OstatníKraj:Plzeňský kraj

Čas

(úterý) 14:00 - 18:00

Podrobnosti události

O akci:V rámci Velikonočních trhů na náměstí Republiky v Plzni se uskuteční velký program s názvem Velikonoce dětem na podporu projektu Díky dětem.

Během celého odpoledne, které bude moderovat Petr Batěk, se představí Akordeonový soubor ZUŠ Chválenická, kapela Na skok, Culinka a tancohrátky dětem a Broučci Band. Po celé odpoledne budou probíhat tvůrčí dílny s Plzeňskou krajskou radou dětí a mládeže, focení s velikonočním zajíčkem. Vrcholem programu bude vystoupení skupiny Extra band.

Uspořádat Velikonoce dětem na podporu Díky dětem se rozhodl plzeňský kameraman Michal Anděl ve spolupráci s provozovatelem trhů firmou PROSTR SERVIS s.r.o. „Po celý loňský rok jsem provázel projekt Díky dětem svými videoreportážemi a přirostl mi k srdci. Je to skvělá myšlenka, která podporuje dobrý nápad pomoci dětí dětem, a věřím, že stojí za to, aby o ní vědělo co nejvíce lidí. Jsem rád, že stejný názor mají také provozovatelé trhů a také vystupující. Všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář“ říká Michal Anděl.

„V současné chvíli je na transparentním účtu projektu 69.362,- Kč. V rámci Velikonoce dětem budou moci návštěvníci přispět do oficiální kasičky a podpořit tak projekty roku 2019. Na co konkrétně budou prostředky letošní sbírky využity, zveřejníme právě během úterního odpoledne,“ říká Alena Kozáková z Nadace 700 let města Plzně, která je garantem sbírky.

Datum, čas a místo konání:

  • 16. dubna 2019, 14.00 až 18.00 hod.
  • náměstí Republiky v Plzni

Program:

  • 14:00 hod. – Akordeonový soubor, ZUŠ Chválenická Plzeň
  • 15:00 hod. – Broučci Band, 5. MŠ Zelenohohrská
  • 15:15 hod.: Culinka a Tancohrátky
  • 16:00 hod.: Kapela Na skok – Svčradovánek
  • 16:45 hod.: Extra Band

Po celou dobu akce se mohou zájemci vyfotografovat s velikonočním zajíčkem a navštívit tvůrčí dílny Plzeňské krajské rady dětí a mládeže z.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *